VEGA ALTINDEM

Vega dökme çaylar, değişik damak tatlarına hitap edecek şekilde en kaliteli çay yapraklarının harmanlamasından elde ediliyor. Bu grupta; Rize Turist Çay, Harman Siyah Çay, Gold Siyah Çay, Filiz Siyah Çay ürünleri farklı gramajlarda tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Vega Gıda San.A.Ş , KOPUZ Şirketler Grubu’nun sahibi olduğu bir şirket olarak Kakaolu ve Şekerli Mamuller üreten ilk fabrikasını İstanbul Bayrampaşa’da 1995 yılında açarak kurulmuştur. Şirketimiz , gıda sektöründe kakaolu ve şekerli mamuller grubundaki faaliyetlerini 17 yıldır büyük bir titizlik ve güvenle sürdürmektedir.

KOPUZ Şirketler Grubu olarak çay sektöründeki ilk adımımız ise , 26 yıl öncesine dayanmaktadır.

2011 yılında Kopuz Şirketler Grubu güvencesi , Vega çay ismiyle birleşmiştir. Rize-Salarha’da kurduğumuz çay fabrikamızda çay sektöründeki faaliyetlerimize çok daha büyük hedeflerle devam ediyoruz. Salarha fabrikamızda günlük 150 ton yaş çay işleme kapasitesine sahip olan şirketimiz , İstanbul Ömerli’de bulunan paketleme tesisimizde Vega Altındem ve Glora markalarımızla üretimini sürdürmektedir.

Vega Çay , Kopuz Şirketler Grubu güvencesiyle ve çay sektöründeki 26 yıllık tecrübemizle birleşerek çayseverlerin vazgeçilmez tutkusu olma hedefiyle büyümeye devam edecektir.

ÜRÜNLERİMİZ
Glora Catering Siyah Çay
Vega Altındem Gold Siyah Çay
Glora Demlik Süzen Çay
İstanbul Pazarlama
Adres:Atakent Mah. Reşitpaşa Cad. No:21 Ümraniye/İSTANBUL
Tel:0216 316 17 21
Fax:0216 505 57 40
E-Mail:vegacay@kopuz.com.tr

Rize Fabrika
Adres:Yiğitler Köyü Salarha/Rize
Tel:0464 242 24 44
Fax:0464 242 24 45
E-Mail:vegacay@kopuz.com.tr